Шановний клієнте!

Будь ласка, ознайомтеся з чинними тарифами сервісу.

З 01.02.2021 застосовується тариф:

Тариф «Оптимальний» - 180 гривень.

Тариф «Стандартний» - 130 гривень.

Тариф «Базовий» - 55 гривень.

В разі якщо у Вас недостатньо коштів для списання за тарифом "Оптимальний", Ваш тариф (після двох спроб неуспішних списань) буде змінений на "Стандартний". Для повернення до тарифу "Оптимальний" Вам необхідно поповнити банківську карту. У разі якщо у Вас недостатньо коштів для списання за тарифом "Стандартний", Ваш тариф (після двох спроб неуспішних списань) буде змінений на "Базовий". Для повернення до тарифу "Стандартний" або "Оптимальний" Вам необхідно поповнити банківську карту.

Архівні тарифи (дійсні до 01.02.2021):

Тариф «Базовий» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 30 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 180 UAH, починаючи з першого дня оформлення заявки.

Тариф «Оптимальний» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 15 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 180 UAH, починаючи з першого дня оформлення заявки.

Скасувати або відновити підписку

Якщо ви більше не хочете отримувати звіти та користуватися послугою, скасуйте підписку. Щоби відновити підписку, додайте карту в особистому кабінеті та оберіть відповідний тариф.

Безпека платежів

Безпека платжів здійснюється за допомогою БАНКА-ЕКВАЙРА, що функціонує, базуючись на сучасних протоколах і технологіях, створених міжнародними платіжними системами VISA International і MasterCard International (3D Secure, USAF). Безпека передачі інформації гарантується за допомогою сучасних протоколів безпеки в Інтернет (SSL/TLS). Передача отриманих конфіденційних даних Власника карти (реквізити карти, реєстраційні дані і т.п.) здійснюється через закриті мережі передачі даних, сертифіковані за міжнародними стандартами банківської безпеки PSI DSS 1 рівня.

Ваші дані надійно захищені.

Обновлено 22.09.2023 14:33.


Автор