Чому наші послуги безпечні

Онлайн-сервіс підбору фінансових продуктів MAZILLA захищає дані клієнтів від «своїх» і від сторонніх хакерів, забезпечує конфіденційне обслуговування і безпеку в спілкуванні з кредиторами.

Конфіденційність

Ніхто з оточуючих не дізнається про ваше звернення до нас:.

Ви можете самостійно вирішувати свої фінансові питання, нікого не повідомляти про це та особливо нічого не приховувати. Отримання коштів онлайн проходить максимально комфортно для вас.

Дотримання законодавства

Партнерами сервісу MAZILLA є організації, що здійснюють мікрофінансову діяльність за ліцензіями. Всі вони працюють легально та слідкують за дотриманням законодавства у всіх аспектах.

Ми відповідаємо усім вимогам та нормативам, не порушуємо закон при обробці, зберіганні та передачі даних користувачів. Всі ІТ- рішення розроблені з урахуванням побажань фінансових компаній по захисту та безпеці.

Безпека

Ви самостійно заповнюєте онлайн-форму анкети і заявки на своєму комп'ютері, не відповідаєте на питання кредитного експерта в галасливому офісі. При цьому робити копії документів ті віддавати їх комусь у руки теж не потрібно - достатньо вказати необхідну інформацію. Ніхто не зможе скористатися копією вашого паспорта, щоб оформити на чуже ім'я кредит або організувати ще будь-яку аферу.

Наші співробітники не бачуть даних, що вносяться користувачем, вони автоматично та відразу зашифровуються і обробляються сервісом. "Всередині" відбувається обробка заявок: ми вибираємо відповідні кредити, вимогам яких ви відповідаєте та відсіюємо ті, які вам недоступні.

На виході ми отримуємо скорингову оцінку і кредитний рейтинг клієнта, але не знаємо, скільки у нього дітей, де він живе і яку зарплату отримує. Ви вже в безпеці, ця інформація не з'явится в руках сторонніх і не буде використана проти вас.

Можливість зазирнути в базу даних є не у всіх наших співробітників, ми практикуємо розмежування прав доступу і фіксуємо всі дії з інформацією в сервісі. Кожний вхід фіксується і безкарно скористатись чужими відомостями не зможе жодний працівник. Стороннім взагалі немає доступу до нашої системи.

Інформація шифрується по SSL-протоколах і передається зі всіма засторогами, як це роблять в банках. Ризик витоку відсутній.

Отримати гроші