Як оформити анкету?

Процес оформлення заявки максимально спрощений і займає всього кілька хвилин. Від клієнта не потрібно збирати документи, залучати поручителів або використовувати заставу. Оформити заявку можна віддалено за допомогою інтернет з'єднання.

Отримати гроші

Як оформити?
Створіть акаунт

Перше, що необхідно зробити, це ознайомитися з правилами сервісу та залишити заявку. Для цього необхідно внести в анкету свої ПІБ, а також дані про номер телефона та електронної пошти.

Як оформити?
Введіть дані документа

Друге, знадобиться внести особисті паспортні дані, при внесенні яких необхідно проявити максимальну увагу, так як надані відомості мають бути коректними.

Як оформити?
Отримайте результат

Третє, Ваші дані будуть оброблені в реальному в часі для підбору найбільш релевантних кредитних пропозицій. Далі необхідно ввести свої банківські реквізити. Сервіс надає платні послуги.  Також Вам буде доступний Ваш рейтинг Фінансового здоров'я.

Способи переказу грошових коштів
Як оформити?
Переказом
Як оформити?
На гаманець
Як оформити?
На карту
Як оформити?
Готівкою
Як оформити?
На рахунок
Порада 1

Під час заповнення анкети необхідно вказати тільки достовірну інформацію. При використанні недостовірної інформації ймовірність відмови в отриманні кредиту багаторазово збільшується. За рахунок використання достовірних даних людина не тільки отримує доступ до кредитних коштів, але і до особистої кредитної історії.

Порада 2

Не треба ігнорувати службу технічної підтримки. Спеціалісти сервісу завжди грамотно нададуть відповіді на поставлені запитання, допоможуть пройти реєстрацію, оформити кредит, а також проінформують про особливості мікрокредитування. Пам'ятайте, що Ваше звернення за кредитом в MAZILLA вдруге буде набагато швидшим та зручним.

Обновлено 22.09.2023 14:33.


Автор